Topmenu

Image not available
Image not available
Image not available

Onze medewerkers

Naam: Jan Colson
Functie / info: Afgevaardigd bestuurder
Telefoon: 089/779082
E-mail: jan.colson@vacmakelaars.be
Naam: Mariska Jamar
Functie / info: Sparen-Pensioenen-Beleggingen
Telefoon: 089/779090
E-mail: mariska.jamar@vacmakelaars.be
Naam: Karel Janssen
Functie / info: Adviseur bedrijven
Telefoon: 089/779087
E-mail: karel.janssen@vacmakelaars.be
Naam: Jacqueline Wevers
Functie / info: Boekhouding
Telefoon: 089/779088
E-mail: jacqueline.wevers@vacmakelaars.be
Naam: Sandy Ubachs
Functie / info: Schadebeheer
Telefoon: 089/779084
E-mail: sandy.ubachs@vacmakelaars.be
Naam: Jeroen Hamers
Functie / info: Schadebeheer / Expertises
Telefoon: 089/779086
E-mail: jeroen.hamers@vacmakelaars.be
Naam: Koen Kellens
Functie / info: Commercieel, binnendienst
Telefoon: 089/779089
E-mail: koen.kellens@vacmakelaars.be
Naam: Tine Clauwers
Functie / info: Commercieel, binnendienst (Kantoor Maasmechelen)
Telefoon: 089/779094
E-mail: tine.clauwers@vacmakelaars.be
Naam: Margot Hollander
Functie / info: Commercieel, binnendienst
Telefoon: 089/779094
E-mail: margot.hollander@vacmakelaars.be
Naam: Didier Crijns
Functie / info: Administratieve verwerking
Telefoon: 089/779081
E-mail: didier.crijns@vacmakelaars.be
Naam: Anja Bielen
Functie / info: Onthaal
Telefoon: 089/779080
E-mail: anja.bielen@vacmakelaars.be
Naam: Karel Janssen
Functie / info: Adviseur (kantoor Neeroeteren)
Telefoon: 089/328082
E-mail: kareljr.janssen@vacmakelaars.be
Naam: Marita Bakkers
Functie / info: Schadebeheer (kantoor Neeroeteren)
Telefoon: 089/779085
E-mail: marita.bakkers@vacmakelaars.be
  Naam: John Geelen
Functie / info: Zaakvoerder (kantoor Opglabbeek)
Telefoon: 089/518622
E-mail: john.geelen@vacmakelaars.be
Naam: Yves Weyns
Functie / info: Commercieel, buitendienst (kantoor Opglabbeek + Maasmechelen)
Telefoon: 089/518624
E-mail: yves.weyns@vacmakelaars.be
Naam: Nathalie Bosmans
Functie / info: Schadebeheer (kantoor Opglabbeek)
Telefoon: 089/518623
E-mail: nathalie.bosmans@vacmakelaars.be
Naam: Claudia Stockmans
Functie / info: Commercieel, binnendienst / schadebeheer (kantoor Opglabbeek)
Telefoon: 089/518625
E-mail: claudia.stockmans@vacmakelaars.be
Naam: Marijke Vandeurzen
Functie / info: Onthaal (kantoor Opglabbeek)
Telefoon: 089/518621
E-mail: marijke.vandeurzen@vacmakelaars.be